Svatební fotografie a video

Krásné fotografie a emotivní video si budete cenit na vždy

Svatební fotografie od nás nebudou pouze schované v šuplíku. Budete si je chtít pověsit na zeď. 

Svatební video od nás rozkutálí slzy na mnoha tvářích. I těch jindy drsných.

Jak to celé funguje?

Vše je samozřejmě zcela na Vás. Můžete nám nechat volné pole působnosti, nebo nám do práce kecat. Na prvním místě je Vaše spokojenost. Zkušenosti se svatebními obřady i hostinami máme bohaté. Během obřadu se snažíme být neviditelní, během hostiny pak zkoušíme splynout s hosty a zaznamenat vše co nejautentičněji. Chvíle s novomanžely o samotě je velmi důležitá a při plánování harmonogramu by na ni nemělo být zapomenuto. 

Účast na svatebním dni pro nás není jen dalším pracovním dnem. Je to příležitost poznat skvělé lidi a upustit uzdu naší fantazie. Zkoušet nové, neotřelé nápady a posouvat hranice vlastních dovedností. Každé takové příležitosti si nesmírně vážíme a k vykonání úkolu přístupujeme s maximální profesionalitou.

0
oddaných párů

Fotografie

Nafotíme pro Vás dva typy fotografií. Průběh celého dne zaznamenávají tzv. reportážní fotografie, neplánované snímky zachycující svatebčany a všechny aktivity co nejautentičtěji. Chybět nesmí ani portrétní fotografie, tedy detailní záběry novomanželů i jiných dvojic a skupinek starostlivě vyfocené se zaměřením na nejmenší detaily.

Video

Kameraman je v ideálním případě přítomen již od samého začátku dne a opatrně natáčí každičký krok příprav, nebo prostory obřadu před tím, než se zaplní svatebními hosty. Při focení portrétních fotografií má pak možnost natočit detailní záběry šťastné dvojice. Pokud se v plném programu najde chvilka, rádi s novomanželi natáčíme také záběry pro příběhovou linku videa. Výsledné svatební video opravdu stojí za to!

Svatební video

Každá svatba je jedinečná a tedy i svatební video. Nádech filmu i použitá hudba je na společné dohodě kameramana a novomanželů. Pusťte si vícero filmů a vyberte, který styl je vám nejbližší.

Šaty na tuto svatbu poskytlo Studio Anet. Líčení a účes Nikola Miláčková. Skvělá volba i pro Vaši svatbu!
Šaty na tuto svatbu poskytlo Studio Anet. Líčení a účes Nikola Miláčková. Skvělá volba i pro Vaši svatbu!

Svatební fotografie

_MG_3044_web
_MG_7960_web
_MG_3164_web
_MG_1559_web
_MG_7905_web
M&M_46_web
_MG_7999_web
_MG_8290_web
previous arrow
next arrow

Nesdělili jste ještě světu Vaši novinku?

Vybereme společně tu správnou lokaci, nafotíme nevšední fotografie a natočíme krátké romantické video, které bude sloužit jako moderní svatební oznámení. Více informací zde.

badros_sela_web-007

Sejděme se

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a proto bude nejlepší, když si spolu budeme moci sednout nad dobrou kávu a vše hezky v klidu probrat.