Orientační ceník našich služeb​

Zde uváděné ceny jsou orientační a dílčí úpravy jsou po vzájemné dohodě možné. Částky jsou včetně dph.

Svatby

Simple

19 000 Kč

Krátká svatba, standartní fotoreportáž, krátké video. Odevzdáváme na USB.

Standard

30 000 Kč

Standartní svatba, více fotek, delší video, navíc dron a verze videa pro sociální sítě. Odevzdáváme na USB + webovou stránku.

Exclusive

55 000 Kč

Nadstandartní svatba, více fotek, delší video, dron, verze videa pro sociální sítě a navíc profesionální zvukový záznam celého obřadu, zhruba hodinový dokumentární film o celém dni a Fotobot. Odevzdáváme na USB + webovou stránku.

Co přesně balíčky obsahují?

Nevyhovuje Vám ani jeden balíček, ale máte zájem o naše služby? Velmi rádi Vám v rámci možností vyjdeme vstříc. Napište nám, určitě něco vymyslíme.

Reality

12 000 Kč

Standartní byt, uklizený a připravený k focení. Odevzdáváme více jak 50 fotografií, ze kterých si můžete vybrat + hotové video včetně vhodného hudebního podkladu s komerční licencí. 1-2 hodiny na lokalitě.

16 000 Kč

Velký byt či dům, odevzdáváme více jak 100 fotografií, ze kterých si můžete vybrat + hotové video včetně vhodného hudebního podkladu s komerční licencí a titulků. V ceně je také dron. 3-4 hodiny na lokalitě.

Doplňkové

  • 7 Kč/km cesty mimo Prahu
  • Profesionální grafika na konec videa (jednorázový poplatek – dle domluvy)
  • Zajistíme i profesionální Home Staging
  • Virtuální prohlídka Matterport od 4000 Kč

Veškeré ostatní služby jsou předmětem určitého plánování a není možné je nacenit bez bližší specifikace. Zajdeme na kávu?